BLACK LATTE KU TË BLINI, ÇMIMI , PËRDORIMI, OPINIONET, PËRBËRËS

Black Latte është një zgjidhje unike për epideminë e mbipeshës! Formula e tij unike dhe plotësisht natyrale mundëson eliminimin e shkaqeve kryesore të peshës së tepërt të trupit dhe ju lejon të rregulloni metabolizmin tuaj, duke arritur kështu humbje të qëndrueshme të peshës!

Black Latte

Mbipesha është problem për çdo grua. Përveç faktit që ka një efekt negativ në shëndetin dhe gjendjen fizike, pasojat e tij shpesh bëhen probleme emocionale: depresioni, vetëvlerësimi i ulët, të cilat janë shumë të vështira për tu hequr qafe. Metodat klasike të humbjes së peshës (aktiviteti i madh fizik, ndryshimi i dietës në ushqime më pak kalorike) sjellin rezultatin e dëshiruar, megjithatë, masa të tilla drastike nuk u jepen të gjithëve. Black Latte Charcoal Slimming Latte është një alternativë efektive për stërvitje rraskapitëse dhe dieta të ndryshme.

BLACK LATTE ÇFARË ËSHTË

Black Latte është një koncentrat kafeje i formuar nga ndërthurja e L-karnitinës dhe kafeinës. Ky produkt u përdor për herë të parë në një kafene të Seulit – duke përzier kafe, L-karnitinë dhe karbon aktiv si një absorbues, koreanët morën një pije të zezë të pasur me shije pothuajse identike me një latte të zakonshme.

Black Latte 1
Klikoni këtu për të blerë Black Latte një zbritje 50%

në Shqipëri, shumë njerëz vërejnë shijen e këndshme të koktejit, megjithëse qymyri mund të futet në dhëmbë për shkak të përbërjes së tij të pazakontë. Black Latte bën të mundur humbjen e 6-10 paund shtesë pa ndryshuar në mënyrë drastike stilin e jetës tuaj. Në vend që të kaloni orë të tëra në palestër ose të vdisni nga uria, duke pirë një filxhan latte qymyri në ditë do t’ju ndihmojë të humbni peshë, të eleminoni toksinat dhe t’ju mbajë energjikë gjatë gjithë ditës.

SI FUNKSIONON BLACK LATTE?

Ekstraktet bimore të këtij produkti kombinojnë efekte të ndryshme në mënyrë që të arrijnë ndikimin maksimal. Disa përbërës janë për të rregulluar oreksin dhe për të eleminuar mbi-ushqyerjen, disa për të përmirësuar funksionimin e zorrëve, të tjerët për të rritur sekretimin e toksinave nga trupi, dhe disa të tjera përshpejtojnë djegien e yndyrës së grumbulluar dhe rregullojnë metabolizmin e sheqerit në trup.

 • Rregullon oreksin
 • Detoksifikon trupin tuaj
 • Përshpejton djegien e dhjamit
 • Përmirëson funksionimin e traktit tretës

PËRBËRJA BLACK LATTE

Efekti pozitiv i Black Latte sigurohet nga përbërja e tij e ekuilibruar, e cila përfshin:

Black Latte 2
 • KARBONI I AKTIVIZUARNjë substancë e thjeshtë e marrë nga djegia e drurit është një antidot i fuqishëm dhe ka një gamë të gjerë mundësish: neutralizon dhe largon në mënyrë të natyrshme toksinat, toksinat dhe yndyrnat nga trupi. Konsumimi i qymyrit të aktivizuar para ngrënies ul ndjeshëm oreksin.
 • L-KARNITINËNjë substancë e rëndësishme për metabolizmin normal që vepron si përcjellës për molekulat e dhjamit – ato transportohen në indet muskulore dhe atje përdoren si burime energjie. Gjithashtu, ky komponent promovon rikuperimin e energjisë dhe rrit rezistencën ndaj stresit. Trupit femëror fillimisht i mungon L-karnitina, prandaj është e nevojshme ta mbani atë në një nivel të lartë artificialisht.
 • CHROMA PICOLINATEMban sasinë e glukozës në gjak brenda intervalit normal, shurdhon ndjenjën e urisë. Përveç kësaj, pikolinati i kromit ka një efekt pozitiv në imunitetin, normalizon gjumin dhe lehtëson nervozizmin.

Studimet shkencore të pijeve Black Latte në praktikë kanë provuar efektivitetin e saj – më shumë se 90% e pjesëmarrësve në eksperiment, të cilët konsumuan një latte qymyr druri për katër javë, ishin në gjendje të humbnin 5 deri në 8 kilogramë ndërsa ndiqnin stilin e jetës së tyre të zakonshme. Përveç kësaj, ata vunë në dukje aspekte shtesë të ndikimit të Black Latte, për shembull, shumë prej tyre përmirësuan funksionin e tyre të stomakut dhe gjithashtu zhdukën tensionin dhe nervozizmin.

E RËNDËSISHME PËRFITIMET E BLACK LATTE

 • Normalizon balancën hormonale në trup;
 • Rregullon proceset metabolike, forcon lëkurën, flokët dhe thonjtë;
 • Përshtat metabolizmin tuaj dhe ndihmon tretjen e ushqimeve;
 • Ul kolesterolin, rregullon funksionimin e traktit gastrointestinal;
 • Eliminon toksinat dhe lëngjet e tepërta, djeg dhjamin dhe nxit ripërtëritjen e qelizave të trupit.

SI TA PËRDOR BLACK LATTE?

Black Latte 3
Klikoni këtu për të blerë Black Latte një zbritje 50%
 • Shtoni një lugë Black Latte në një filxhan ose gotë me ujë të nxehtë
 • Merrni 1 racion çdo ditë. Për asimilim maksimal, rekomandohet ta pini gjatë mëngjesit.
 • Kohëzgjatja e rekomanduar – 1-3 muaj

KU TË BLINI BLACK LATTE?

Për të blerë pilula të fuqisë Black Latte, nuk keni pse të shkoni në farmaci dhe të ndani një problem thellësisht personal me farmacistin prapa banakut. Isshtë më mirë të porosisni një produkt në dyqanin tonë online – dhe ne do ta dërgojmë atë në përputhje me kërkesat më të rrepta të konfidencialitetit dhe sa më shpejt të jetë e mundur.

Black Latte 5

Vlen të përmendet se nuk është e mundur të blihet në një dyqan ose në një farmaci Black Latte . Mos e rrezikoni dhe porosisni Black Latte vetëm nga një burim i besuar. Faqet e tjera që shesin Black Latte janë false. Për të mos pyetur veten një falsifikim ose një origjinal, porositni Black Latte në lidhjen.

SHQYRTIME TË KLIENTËVE BLACK LATTE

Lisa – Tiranë: E gjithë shoqëria ime mbeti duke më treguar se sa i paparë është Black Latte. Kam pasur problem me peshën që në shkollë të mesme, kështu që mund ta imagjinoni se sa shumë doja që të dukesha dhe të ndihesha po aq mirë sa dhe shoqëria ime në çdo verë. Më në fund provova Black Latte. Nuk do të provoj më KURRË dietë tjetër!li

Mishel- Durrës: Kam pasur problem me peshën që kur mbusha 20 vjeç. Nga një djalë elegant dhe i pashëm, jam kthyer në një trashaluq. Do doja ta kisha zbuluar këtë metodë më parë! Fillova të shkoj në palestër, pi shumë ujë dhe e përdor produktin sipas udhëzimeve. Rezultati është mahnitës: -17 kg në 4 javë! faleminderit shumë!

Rebeka – Elbasan: Si nënë e 3 fëmijëve, më duhet të merrem me punën, fëmijët dhe të gjitha streset e tjera çdo ditë. Një shoqja ime më bleu Black Latte- S’mund ta besoja kur pashë veten tek humbisja peshë! Faleminderit Black Latte- Je Yll!

Klikoni këtu për të blerë Black Latte një zbritje 50%