MIKOTEA KU TË BLINI, ÇMIMI , PËRDORIMI, OPINIONET, PËRBËRËS

Mikotea për kërpudhat është një përzierje e fuqishme bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet kërpudhore. Shtesa natyrore rekomandohet në rast të onikomikozës (tinea unguium) e cila mund të ndodhë më vete pa dëmtuar këmbët. Mikotea është gjithashtu efikase në rastin e dermatofiteve si dhe kërpudhave të shkaktuara nga gjinia Candida dhe disa myk të tjerë. Përdorimi i rregullt i tretësirës organike do të zvogëlojë intensitetin e simptomave të pakëndshme të tilla si trashja e thonjve, djersitja, qërimi dhe njollosja.

Mikotea është një ceremoni japoneze çaji që bazohet në mësimet e Yae Miko, një mjeshtër çaji i shekullit të 17-të. Ceremonia përqendrohet në vlerësimin e bukurisë së natyrës, dhe rituali i përgatitjes dhe pirjes së çajit është krijuar për të qenë një përvojë shpirtërore dhe medituese.

Mikotea

ÇFARË MIKOTEA?

Kërpudhat e këmbëve dhe thonjve janë një sëmundje që manifestohet në lëkurë dhe shoqërohet me ndjesi të pakëndshme të ngushtësisë dhe thatësisë së lëkurës, provokon shfaqjen e çarjeve në këmbë dhe deformimin e pllakës së thonjve. Shtë kërpudhat që shkaktojnë aromën e pakëndshme të këmbëve. Quiteshtë mjaft e vështirë të përballosh kërpudhat, por është mjaft e mundur ta bësh atë me ndihmën e një agjenti shumë efektiv Mikotea. Completelyshtë plotësisht natyrore dhe ka një efekt të dobishëm në lëkurë. Produkti nuk shkakton efekte anësore dhe është i përshtatshëm për përdorimi në çdo moshë.

Mikotea 1
Klikoni këtu për të blerë Mikotea një zbritje 50%

Mikotea – një mjet inovativ që ju ndihmon të heqni qafe kruajtje të pakëndshme, lëkurë dhe manifestime të tjera të “aktivitetit jetësor” të kërpudhave. Mjeti në mënyrë efektive heq:

 • Çarje dhe mikrokrisje në këmbë
 • Erë djerse
 • Deformimi i thonjve
 • Qërimi i lëkurës në këmbë dhe këmbë
 • Kruajtje që ju bën të doni të ngjiteni fjalë për fjalë në mur
 • Misra (madje edhe të thatë)
 • Rritjet nga të cilat nuk mund të shpëtoni

SI PUNON MIKOTEA?

Ilaçi kundër kërpudhave të thonjve ka një përbërje natyrore që është përdorur në mjekësinë tradicionale në Kinë për shekuj me radhë. Dhe megjithëse besohet se të heqësh qafe një kërpudhat e thonjve nuk është e lehtë, kërkon një kohë të gjatë dhe kërkon veprim kompleks kimik, për ilaçet kineze kërpudhat nuk kanë qenë kurrë një problem i madh, siç mund ta shihni lehtë pasi keni kaluar një kurs trajtimi duke përdorur agjenti Miko Tea. Droga është efektive kundër një grupi të tërë sëmundjesh të shkaktuara nga kërpudhat parazitare infektive dhe demonstron një efekt të mahnitshëm në përmirësimin e shëndetit të pllakave të thonjve dhe kthimin e tyre në një pamje tërheqëse.

Mikotea 2

Ju duhet Miko Tea të blini në mënyrë që të bindeni për efektivitetin e formulës unike:

 • Ju vendosni produktin në sipërfaqen e lëkurës tuaj
 • Formula e ftohjes dhe dezinfektimit hyn në lojë menjëherë
 • Komponentët individualë rregullojnë punën e gjëndrave të djersës
 • Të tjerët eliminojnë inflamacionin dhe çarjet
 • Akoma të tjerët fillojnë të shkatërrojnë bakteret dhe mikrobet (dhe ato bëhen shkaku i erës së pakëndshme)
 • Komponentët individualë fillojnë të depërtojnë thellë në lëkurë
 • Komponimet bllokojnë zhvillimin dhe riprodhimin e kërpudhave
 • Pas disa ditësh përdorimi të vazhdueshëm të produktit, kërpudhat zhduken
 • Ju merrni këmbë perfekte të admirueshme

PËRBËRJA MIKOTEA

 • Livando: Mbron lëkurën Dhe lehtëson kruajtjen dhe erën e pakëndshme, riparon çarjet dhe dezinfekton plagët. Ndihmon me kruajtjen menjëherë dhe largon erën e pakëndshme. Ka efekt tanin dhe anti-inflamator.
 • Angelica Archangelica: Kjo bimë e fuqishme është e njohur për trajtimin efektiv të infeksioneve mykotike dhe bakteriale. Në shekullin e 14-të, Angelica ishte e njohur si një bimë medicinale në të gjithë Evropën. Gjatë Mesjetës, rrënja e bimës u konsiderua efektive në trajtimin për murtajën.
 • Ekstrakt celandine: Produkt i provuar shkencërisht kundër mykut. Ngadalëson zhvillimin e mykut, duke infektuar qelizat mykotike e duke dëmtuar membranat e saj. Rrit imunitetin dhe rezistencën ndaj të gjitha llojeve të mykut Candida dhe llojeve të tjera të infeksioneve të mykut.
 • Rrënjë jamballi: Përdoret shpesh për të trajtuar sëmundjet e lëkurës në rast të sëmundjes së lëkurës. Depërton thellësisht në epidermë, ushqen lëkurën brenda dhe jashtë. Heq skuqjen e lëkurës sa hap e mbyll sytë, shëron të çarat e thella, e bën lëkurën të butë dhe të freskët. Përmirëson cilësinë e thonjve, heq brishtësinë dhe ripërtërin ngjyrën dhe strukturën.

PËRFITIMET MIKOTEA

Mikotea 3
Klikoni këtu për të blerë Mikotea një zbritje 50%
 • E lehtë
  E lehtë në përdorim Ka aromë të këndshme dhe nuk lë njolla në rroba. Produkti me bazë vaji përthithet shpejt, hidraton thonjtë dhe mban këmbët të freskëta.
 • së shpejti
  Dy kura trajtimi mjaftojnë për të lehtësuar kruajtjen. Korja dhe çarjet e lëkurës zhduken pas disa ditësh. Djersitja e tepërt dhe aroma e keqe zhduken
 • përgjithmonë
  Efekti i trajtimit zgjat për një kohë të gjatë, kështu që nuk do të keni ndonjë problem për shumë kohë pasi të keni mbaruar trajtimin. As nuk shkakton varësi dhe as nuk ka ndonjë simptomë të keqe.

SI TË PËRDORIM MIKOTEA?

 • Përzieni përbërësit kundër mykut në 1.5 litra ujë të zier. Lëreni për 20 minuta. Zhytni këmbët e pastra në solucionin e ngrohtë për 30 minuta.
 • Fshini këmbët tuaja të thata dhe vendosni produkt me bazë vaji në majë të gishtave dhe zonave me myk.

KU PËR TË ​​BLERJE MIKOTEA NGA? ÇMIMI

Për momentin, Përdoruesit mund të blejnë Mikotea “nga një vend i vetëm – faqen e saj zyrtare. Ajo ka një dizajn të thjeshtë kështu që sapo ju të hapur atë, ju do të merrni me lehtësi atë. Nuk është një formë e shkurtër mënyrë që ju duhet të plotësoni në dhe për të dërguar. Dorëzimi merr ndërmjet 3 dhe 5 ditë. Pagesa duhet të bëhet në para të gatshme pas dorëzimit.

Mikotea 5

Nëse rregullisht vizitoni faqen e internetit e Mikotea, ju do të merrni shans për të përfituar nga promovime të ndryshme të cilat ulin çmimin standarde e ilaç natyral me 50%. Nëse ju bleni më shumë se një që ju mund të merrni një çmim të zbritur – pyesni operatorin e telefonit në lidhje me të.

RISHIKIMET E PËRDORUESVE MIKOTEA

Suela, Durrës: Unë kam trajtuar këtë problem prej 1 viti. Kam provuar gjithçka: pilula, vajra, kremra, dhe u konsultova me një dermatolog, por nuk mora asnjë efekt nga ajo. Shkuarja në pishinë ishte shumë shqetësuese dhe më jepte shumë telashe, emocionalisht dhe fizikisht. Kjo vazhdoi për rreth 2 vjet. Zgjidhja erdhi nga një vend i papritur. Vjehrra ime, me të cilën kam një marrëdhënie të tensionuar, më solli Mikotea. Për dy javë, e harrova plotësisht mykun. Kanë kaluar 5 muaj dhe nuk është rikthyer! Unë dhe vjehrra ime jemi miq shumë të mirë tani

Mira, Tiranë: Jam shumë i lumtur të ndaj trajtimin tim të suksesshëm eksperimental me Mikotea! Unë e kam përdorur vetëm për 2 muaj por mund ta shoh ndryshimin dhe thonjtë e mi duken mirë. Dhe më e rëndësishmja është se rrënja e thoit është e shëndetshme dhe aroma është zhdukur dhe kruarja e padurueshme ka ikur!!!! Falë burrit tim jam e lumtur. Ai gjeti Mikotea. Është një kënaqësi që ai e porosity atë përmes kësaj faqe në internet, sepse unë kam lexuar vlerësime personash që kanë marrë edhe produkte të rremë! Unë e mora produktin origjinal menjëherë.

Malvina, Tiranë: Jam përpjekur të shëroj mykun me barëra dhe my shfaq dermatiti! Dermatologu tha që ai do më kuronte nëse do t’i premtoja që nuk do bëhesha vetë mjek  Ajo që më ndihmoi ishte Mikotea. E fërkova në këmbë dhe kruajtja u zhduk që në ditën e parë dhe lëkura e çarjet në ditën e tretë, kurse myku u zhduk plotësisht për dy javë. Më e mirë është se unë isha në gjendje të shpëtoj nga djersa dhe aroma e keqe! Që atëherë, unë nuk kam pasur myk!

Klikoni këtu për të blerë Mikotea një zbritje 50%

Masat paraprake kur përdorni Mikotea?

Kur përdorni Mikotea, është e rëndësishme të merren masat e nevojshme të sigurisë. Duhet të vishni gjithmonë doreza dhe maskë për fytyrën kur trajtoni gjethet e çajit dhe përbërësit e tjerë dhe sigurohuni që të pastroni plotësisht enët dhe enët e përdorura. Për më tepër, duhet të jeni të vetëdijshëm për pikën e vlimit të ujit që përdorni dhe sigurohuni që të mos e tejkaloni kurrë atë.

Së fundi, është e rëndësishme të përdorni vetëm përbërës të freskët dhe me cilësi të lartë gjatë përgatitjes së çajit, pasi kjo do të sigurojë që produkti përfundimtar të jetë i cilësisë më të lartë.