NOVASKIN KU TË BLINI, ÇMIMI , PËRDORIMI, OPINIONET, PËRBËRËS

NovaSkin – përtëritje efektive e fytyrës, zgjidhja më e mirë kundër ndryshimeve të lidhura me moshën. Krem mbron nga rrudhat, moisturizes, ushqen dhe ringjall lëkurën e thatë me cilësi të trashë. Shtyn rrudhat e thella nga brenda, zbut rrudhat në përgjithësi. Përveç gjithë kësaj, ajo kontribuon në prodhimin e kolagjenit natyror, gjithashtu elastikës në mënyrë që të rritet fleksibiliteti dhe qëndrueshmëria e lëkurës. Pak produkte mund të funksionojnë në këtë mënyrë në lëkurën tuaj, por kjo nuk është e gjitha.

Novaskin

ÇFARË ËSHTË NOVASKIN DHE SI FUNKSIONON?

Novaskin – jo më shumë rrudhat!

Rrudhat nuk e rrisin bukurinë. Por si mund të merrni shpëtoj prej tyre? Është që edhe të jetë e mundur? Le të gjetur nëse një nga më të mirë-shitjen e anti-rrudhë krem – Novaskin – me të vërtetë punon.

Novaskin 1
Klikoni këtu për të blerë Novaskin një zbritje 50%

Novaskin është një unik anti-rrudhë krem bazuar në një unike rinovimin formulë. Duke përdorur Novaskin përditshme, ju do të zbusin rrudhat dhe të heqë konturet e fytyrës. Lëkura juaj do të bëhet i butë, i përkulshëm dhe të pastrohet. Krem do të ta mbrojtur atë nga të dëmshme faktorët e mjedisit. Për më tepër, ajo do të ndalojë procesin e plakjes dhe për të zgjidhur problemi i zmadhuar poret. Novaskin jo vetëm që heq rrudhat – ajo ofron të plotë të kujdesit. Në sajë të cilësisë më të lartë të përbërësit ajo është shumë më efektive se sa produkte të tjera të bukurisë. Kjo rinovon qelizat e lëkurës, neutralizon toksinave, dhe rejuvenates fytyrë. Ju vetëm duhet të aplikoni një sasi të vogël të krem të përditshme për të parë rezultatet e para, pas vetëm disa ditësh. Pas një muaji, ju nuk do të njohin veten.

Kremi përmban një kompleks vitaminash dhe mineralesh që kundërshtojnë ndryshimet që lidhen me plakjen e lëkurës. Acidi hialuronik zbut rrudhat, rigjeneron dhe hidraton, kolagjeni natyror siguron një efekt afatgjatë, forcon dhe tonifikon lëkurën, magnezi heq pigmentimin e lidhur me moshën, dhe vitamina C normalizon qarkullimin e gjakut dhe pastron lëkurën nga toksinat. Lëkura qëndron e freskët për vitet që vijnë! Në kombinim me biokomponentët, ata janë në gjendje të depërtojnë në shtresat e thella të epidermës dhe të zbutin rrudhat nga brenda. Me kalimin e kohës, lëkura juaj jo vetëm përmirësohet, por gjithashtu fillon të prodhojë kolagjen dhe elastinë, proteina përgjegjëse për lëkurën rinore. NovaSkin – zgjidhja më e mirë për ndryshimet e lidhura me moshën.

PËRBËRËSIT NOVASKIN

Novaskin 2
 • ACID HIALURONIK: I përfshirë në thelbin interqelizor të indit lidhës. I dhuron elasticitet dhe hidratim lekurës
 • KOLAGJENI NATYRAL: FURNIZON ME ELASTICITET dhe i jep elasticitet lekurës duke zhdukur varjen e lekurës dhe thatësirën.
 • VITAMINA C: Rifreskon dhe rinon lekurën. E BËN LËKURËN UNIFORME, zbeh pigmentimin e lekurës.
 • MAGNEZI: rikthen EKUILIBRIN E UJIT në epidermë dhe favorizon rigjenerimin e lëkurës.
 • EKSTRAKTI I LIMONIT: PAKËSON RRUDHAT dhe aktivizon transportimin e përbërësve ushqyes në shtresat e lëkurës.

PËRFITIMET NOVASKIN

Novaskin 3
Klikoni këtu për të blerë Novaskin një zbritje 50%
 • Hidraton, ushqen, tonifikon lëkurën e thatë nga brenda.
 • Bllokon faktorët që shkaktojnë shfaqjen e rrudhave.
 • Shtrëngon dhe rigjeneron lëkurën.
 • Lëmon rrudhat e moshës dhe shprehjes.
 • Promovon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës natyrale për të përmirësuar elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës.
 • Idealisht barazon strukturën dhe tonin e lëkurës, duke eleminuar njollat e moshës.
 • Freskon pamjen e lëkurës dhe e ngop atë me mikroelemente thelbësore për të ruajtur rininë e fytyrës, duke e bërë lëkurën më të butë.
 • Në mënyrë efektive mbron nga rrudhat dhe zvogëlon rrathët e errët nën sy.

SI TË PËRDORIM NOVASKIN?

 • Të pastrohet me kujdes make-up, të aplikohet kremi me lëvizje të lehta, me majën e gishtave të aplikohen goditje te lehta në linjat e masazhit.
 • Për të arritur efektin maksimal të përdoret kremi në mëngjes dhe në darkë për 30 ditë.

KU PËR TË ​​BLERJE NOVASKIN NGA? ÇMIMI

Për momentin, Përdoruesit mund të blejnë Novaskin “nga një vend i vetëm – faqen e saj zyrtare. Ajo ka një dizajn të thjeshtë kështu që sapo ju të hapur atë, ju do të merrni me lehtësi atë. Nuk është një formë e shkurtër mënyrë që ju duhet të plotësoni në dhe për të dërguar. Dorëzimi merr ndërmjet 3 dhe 5 ditë. Pagesa duhet të bëhet në para të gatshme pas dorëzimit.

Novaskin 5

Nëse rregullisht vizitoni faqen e internetit e Novaskin, ju do të merrni shans për të përfituar nga promovime të ndryshme të cilat ulin çmimin standarde e ilaç natyral me 50%. Nëse ju bleni më shumë se një që ju mund të merrni një çmim të zbritur – pyesni operatorin e telefonit në lidhje me të.

RISHIKIMET E PËRDORUESVE NOVASKIN

Anisa, 34: NovaSkin është bërë një dhuratë e vërtetë për mua: në vetëm dy javë të përdorimit të rregullt, rrudhat janë bërë më pak të thella, kontura e fytyrës është më e theksuar dhe lëkura është më e tonifikuar. Tani i këshilloj të gjithë. Mos kini frikë të provoni këtë krem fantastik, nuk do të zhgënjeheni!mo

Anisa, 32: Kam provuar NovaSkin sepse doja të provoja diçka të re. Unë isha i befasuar nga qëndrueshmëria e qetë e produktit, krem u zhytur shpejt dhe nuk linte zona me yndyrë dhe me shkëlqim. Efekti mund të krahasohet me atë të një ngritjeje profesionale. Pas dy javësh përdorimi, fytyra ime është 10 vjet më e re!

Elisa, 57: Kohët e fundit një mik më dha një paketë NovaSkin. Pas kësaj, fytyra ime ndryshoi plotësisht! Lëkura është më e fortë dhe më e freskët, dhe rrudhat zhduken. Tani më pëlqen ta shoh veten në pasqyrë.

Klikoni këtu për të blerë Novaskin një zbritje 50%